Искрено со Иван Јованов за неверството на Антонија

Заврши љубовната бајка помеѓу пејачката Антониа Гиговска и нејзиното момче Иван Јованов,фронтменот на групата “Либеро бенд”.

Искрено со Иван Јованов за неверството на Антонија

Токму ова е насловот кој изминативе денови ги преплави македонските медиуми и ги зачуди нивните фанови кои мислеа дека нивната љубов ќе трае вечно.Точната причина за нивното раскинување засега не е позната ,иако низ главниот град кружат разни муабети,а тоа е дека во нивната врска се вмешала  трета личност  и причината за крај на врската е неверство.Екипата на естрадниот магазин Бекстејџ реши да ги побара Иван и Антониа се со цел од прва рака да ја дознае точната вистина.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.