Исчезна малолетничка од струмичко

Loading...

На 18.01.2020 во 00:30 часот во СВР Струмица, С.Р.(45) од с. Висока Маала, струмичко, пријавил дека неговата ќерка Ѓ.Р.(16) се оддалечила од домот.
Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

loading...