Исчезна 39-годишна жена од Куманово

Loading...

Во Секторот за внатрешни работи Куманово 50 годишниот И.Ј. од Куманово вчера пријавил дека неговата 39-годишна сопруга М.Ј. се одалечила од нивиот дом.
Таа имала здравствени проблеми и претходно се одалечувала од домот и се враќала, информираше денеска СВР Куманово.


Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето.

loading...