ИТНО: Менхетен остана без струја (видео)

Loading...

ИТНО: Менхетен остана без струја

Во видео кое го објави индепендент се гледа дека скоро цел Менхетен во моментов е без струја. Што не се случило од нападите во 2001 година. Сеуште не е познато дали се работи за терористички напад.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...