ИТНО: Менхетен остана без струја (видео)

ИТНО: Менхетен остана без струја

Во видео кое го објави индепендент се гледа дека скоро цел Менхетен во моментов е без струја. Што не се случило од нападите во 2001 година. Сеуште не е познато дали се работи за терористички напад.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.