И горе и доле г*ла – Северина ќе ви го помати умот откако ќе ја видите во танга која речиси ја нема никаде

Северина на својот Инстаграм профил објави фотографија која многу нејзини обожаватели остави без здив. На фотографијата Северина позира речиси целосно гола, па очигледно е зошто оваа објава привлече големо внимание. На себе носи само чевли со висока потпетица и сребрена јакна која ѝ покрива само мал дел од грбот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Пронајдете не на следниве мрежи: