И Жељко и Јована беа кај Цеца на мекици, па потоа се тестираа

Loading...

И Жељко и Јована беа кај Цеца на мекици, па потоа се тестираа

Малку им преседна одењето на мекици кај Цеца, и денеска се тестираа за коронавирус. Вчера Цеца и нејзиниот син објавија дека се позитивни на КОРОНА ВИРУСОТ.

Првично се пофали дека е негативна: Цеца позитивна на корона

Вчера за Јована беше напишано и објавено дека е позитивна, денеска дојдоа спротивни информации, дека е негативна. Истото и за Жељко. Парот рече дека вчерашните информации биле гласини и дезинформации.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...