И Ким Кардашијан ќе и позавиди, а вие –  Милица Тодоровиќ во танга

Loading...

Пејачката Милица Тодоровиќ деновиве постојано споделува фотографии од своето сексапилно тело на својот профил на Инстаграм. И секако, во прв план на сите фотографии се најде нејзиниот сексапилен задник на кои многумина можат да и позавидат, па дури и Ким Кардашијан како што се пошегуваа фановите.

loading...