И Лас Вегас е празен, казината затворени од вчера!! (фото)

Loading...

Луѓето одат по пешачка патека во Лас Вегас, без вообичаена гужва, откако на казината им било наредено да се затворат, во Невада, САД, на 18 март.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...