И Ноне се пошегува на своја сметка – како таа ја украси новогодишната елка

Дека Ноне Неделковска е една и единствена говори и фактот што и таа понекогаш знае да си направи шега на сметка на својата висина…
Поранешната пејачка на својот профил на Инстаграм сподели фотографија на која може да се види голема елка, меѓутоа украсите и лампионите се само на долниот дел, бидејќи Ноне не е многу висока и не може да ги украси повисоките делови од елката.
Оваа фотографија стана вирална на социјалните мрежи, а да бидеме искрени, нѐ насмеа и нас…

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.