И тоа има: Таксист украде пакет пиво од трафика во Карпош

Loading...

И тоа има: Таксист украде пакет пиво од трафика во Карпош

Се појави видео на социјалните мрежи на кое се гледа како маж кој вози такси, краде пакет пиво од трафика. Продавачот услужува друг муштерија, а таксистот внимателно го крева пакетот со пива, и откако гледа дека никој не му обрнува вниумание го носи пакетот до неговото паркирано возило.

Крадец таксист

Таксист краде пакет пиво од трафика во Скопје(Симпо, Карпош)

Публикувахте от Seir в Сряда, 5 август 2020 г.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...