Кажав „да“: Марија Шерифовиќ во венчаница

Марија Шерифовиќ е позната по тоа што нема влакна на јазикот, но за нејзинот приватен живот ретко зборува.
Во својот филм „Исповед“, Марија прозбори за својот љубовен живот и тогаш истакна дека само во тој филм ќе зборува за својата сексуална определеност и дека не сака повеќе да ја прашуваат.
Овојпат, Марија ги збуни фановите кога на „Инстаграм“ сподели фотографија на која пробува венчаница.


Дали станува збор за шега на пејачката или за реклама на дуќанот каде Шерифовиќ ја пробува венчаницата, не знаеме.
Еве како изгледа Марија во венчаница.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.