КАКВА МУЗИКА СЛУШАШ, ТАКОВ СИ ВО КРЕВЕТ

Loading...

Прочитајте и видете дали ќе се пронајдете.  Прашањето “Што слушаш?” доби сосема нова димензија.

Народњаци

Луѓето кои слушаат народна музика најчесто се мазохисти.  Сакаат секс со луѓе кои им се недостапни и малку “погруба” акција.  Мажите кои се фанови на овој жанр уживаат кога нивната сперма заврши на сите оние делови на телото “кои не се за тоа предвидени”.  Жените често сакаат постари мажи во кои гледаат татковска фигура.

Класична музика

Јасно,  добар дел од овој аудиториум нема секс.  Оние кои имаат помалку се срамат од своето тело и им е потребна интелектуална врска со партнерот,  со подлабоки разговори и помалку акција.

Реге

Обожавателите на реге музиката сакаат да запалат мариухана пред сексот.  Во врските се добри пријатели,  а во сексот се малку пасивни. Сепак,  во сексот уживаат на духовен начин,  опуштено,  без многу брзање и акција.

Кафански

Со нив сексот трае и трае – пијан човек не може туку така да сврши.  Во креветот се традиционални,  без многу иновативни пози и потези,  но се добри.

Џез

Одлични љубовници кои во сексот уживаат и со тело и со душа,  а и едното и другото го даваат додека водат љубов.  Сакаат да имаат музика за време на сексот и се страствени.  Тешко се посветуваат но кога ќе се одлучат,  нема назад.

Квалитетен рок

Стоунс,  Дорси и така натаму?  Вие сте креативен љубовник со кој никогаш не е досадно.

Drum’n’Base, Deep House, Techno

Сигурно ќе ги сретнете на Exit или некоја 72 часовна журка со 25 диџеи.  Најмногу уживаат во секс под алкохол или наркотици.  А какви се во сексот?  Како ритамот на музиката!

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...