Каква поддршка можат да ви дадат хороскопските знаци?

Loading...

Tаква поддршка и помош можеме да очекуваме од секој од хороскопските знаци?
Овен – тие се гласни против неправдата, ќе застанат позади вас и ќе ве натераат да преземете нешто кога се плашите или не можете да се фокусирате на целта.
Бик – да зачувате нешто што е ваше, да се грижите за тоа што го поседувате или да ве потсетат дека треба да се опуштите.
Близнаци – тие ќе ви помогнат да смислите нешто интелигентно, да имате добар разговор, да сретнете нови луѓе или едноставно да се смеете и уживате во животот.


Рак – тие ќе бидат тука за вас да се исплачете.
Лав – тие ќе ви помогнат и ќе ви дадат поддршка да верувате во себе и да се потрудите да ги исполните своите чувства.
Девица – секогаш ќе ви дадат најкорисен совет за вашите проблеми.
Вага – да решите конфликт, да ги видите двете страни од ситуацијата, да се борите против неправдата.
Шкорпија – тие се тука кога некому сакате да кажете тајна која никогаш нема да се открие.
Стрелец – тие се вашиот поттик за авантура и забава, кога треба да се опуштите и да уживате во животот.
Јарец – кога сакате да бидете продуктивни, кога треба да ја истерате правдата или да се организирате.
Водолија – тие се тие кои ќе ви помогнат кога треба да бидете свои, да ви помогнат да верувате во себе.
Риби – тие се најдобрата поддршка кога ќе посакате да ја следите љубовта и да имате храброст за неа.

loading...