Какви фотки објавува Илина Арсова (37) од престојот со Игор Џамбазов во Сретеново?

Loading...

Илина Арсова, првата дама од Македонија што ги искачила нaјвисоките врвови на сите континенти, периодов ужива во Сретеново покрај Игор Џамбазов. Дали тие навистина се пар?
Планинарката Илина Арсова (37) веќе некој период престојува во Сретеново, Дојран. Таа карантинскиот период го минува покрај Дојранското Езеро во друштво на Игор Џамбазов (56).
Илина и Игор објавуваат заеднички фотографии на кои се среќни и прегрнати заедно, па се шпекулира дека парот е во врска.
Заедничките фотографии што ги објави Игор:

 

View this post on Instagram

 

Ние младите денес празнуваме…

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

 

View this post on Instagram

 

…не сме..

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

loading...