КАКОВ ШОК! Цеца и Јеца заедно во жирито на „Ѕвездите на Гранд“?!

Loading...

На социјалната мрежа ТикТок се појави видео во кое обожавателите ги монтираа Цеца и Јелена на истото место, во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“. Урнебесното видео стана вирално, многумина за миг помислија дека ова е вистина, односно дека се случило невозможното.
Сепак, монтираната снимка ги насмеа сите

@oggytokJeca i Ceca 🤩#zvezdegranda #cecaraznatovic #jelenakarleusa #tiktokserbia🇷🇸

♬ original sound – Ognjen Topalović

loading...
Loading...