Како беседеше Дани Рангелова пред само година ипол

Loading...

Нема да дозволиме да ни ја земат победата. Ние ќе ја браниме нашата држава, и нема да дозволиме да ни ги одземат гласовите. – Вака Рангелова се обраќаше пред ДИК после обидот да се промени бројот на пратенички места со поништувања во неколку изборни единици. Во меѓувреме малку се сменија работите…

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...