Како да го комбинирате најпосакуваното здолниште за оваа сезона?

Loading...

Во пролет сите сме опседнати со цветните дезени, а оваа сезона на модната сцена посебен замав земаат здолништата со флорален принт.
Цветното здолниште е во фокус на вниманието на модните блогерки оваа пролет, па време е да додадете женственост и разиграност во вашиот стил.
Блогерките ги обожаваат долгите здолништа, но одлични се и миди, цветните здолништа, широки или тесни, во комбинација со обична маичка, кошула, сако – изборот е огромен.
Може да ги носите на разни пригоди, зависно од целосната комбинација која ќе ја направите.
Во продолжение неколку идеи за комбинирање на најпосакуваното здолниште оваа пролет:

loading...