Како изгледаат врските и љубовните состаноци ширум светот?

„Врските во Кина се многу стресни за жените“, вели Хајди. Но, зошто е тоа така? Погледнете го ова одлично видео и слушнете како неколку луѓе објаснуваат за правилата за состанување во нивната држава. Нештата се многу поразлични во светот одошто сте мислеле.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.