Како помина викендов во Скопје?

Loading...

Билбилов го наполни „Ciao”, „Paradiso” конечно отвори, а Нокаут како и секогаш понуди одлична забава.
Роберт Билбилов ја загреа атмосферата во скопско „Ciao” и не подготви за убав почеток на работната недела. Галеријата погледнете ја на следниот ЛИНК
Летната варијанта на клубот „Paradiso” конечно отвори во четвртокот. И ова лето тие ни нудат забава по сечиј вкус од среда до недела.Галеријата погледнете ја на следниот ЛИНК
Не многу поразлично од друг пат, Нокаут повторно понуди одлична забава за македонската публика. Овој пат, тие настапија во скопскиот клуб „Colosseum”, а публиката од сите возрасти не остана рамнодушна на хитовите на бендот. Погледнете ја галеријата на следниот ЛИНК
 
 Билбилов го наполни „Ciao”, „Paradiso” конечно отвори, а Нокаут како и секогаш понуди одлична

loading...
Loading...