Како правилно да ги миете рацете! – упатство

Loading...

Многумина не знаат на правилен начин да ги измијат рацете. Еве кратко видео како тоа да го правите. Особено е значајно да се мијат рацете почество во време кога се шири забрзано КОРОНА ВИРУСОТ.

Како правилно да ги миете рацете!

Како правилно да ги миете рацете! Упатство!!

Gepostet von Puls24.mk am Donnerstag, 27. Februar 2020

ПОВЕЌЕ ЗА ВИРУСИТЕ на пулс24 ПРОЧИТАЈТЕ ТУКА!!!

Се за КОРОНА ВИРУСОТ на пулс24 ПРОЧИТАЈТЕ ТУКА

За ВАКЦИНИТЕ на пулс24 ПОВЕЌЕ ТЕКСТОВИ ТУКА!!!

ИНФОГРАФИК ЗА ШИРЕЊЕТО НА КОРОНА ТУКА!!!

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...