Како се прават 3 милиони лајкови за 12 часа? Прашајте ја Џеј Ло

Loading...

Пејачката и актерка Џенифер Лопез позираше во бикини и го „запали“ Instagram.
Латино ѕвездата го покажа совршено вајаното тело и за 12 часа собра 3 милиони лајкови.
Нејзината одлична физичка форма не е изненадување – Џеј Ло често споделува фотографии и видеа како напорно тренира, танцува и здраво се храни за да биде во топ форма.

 

View this post on Instagram

 

Vacation vibes 🏝🌊 #SummerNights #SummerSunset 📸: @lacarba

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on


Нејзините фанови не го криеја одушевувањето и имаа само пофални зборови за тоа како изгледа латино убавицата која летово наполни 51 годинa.

loading...