Камион се излизгал и излетал од патот кај росоманско Рибарци

Loading...

Камион се излизгал и излетал од патот синоќа кај росоманското село Рибарци, најверојатно поради снежниот коловоз, потврди Верољуб Додевски, портпарол на СВР Велес.


Додевски појасни дека повредени нема, причинета е само материјална штета.

loading...