Камчев му дал на Мицковски донација од милион денари?

Господине Христијан Мицковски често се шегувам на ваша сметка често и вистини ОБЈАВУВАМ за вас, сега сакам да ве прашам една работа, дали вечерта кога бркавте пратеници, потпретседатели, братучеди кога Николоски онака храбро демек држеше пресс на влез на палатата вие внатре или некаде славевте таа вечер со Орце Камчев?
Дали имавте морална и финансиска помош од обвинетиот криминалец тајкун Камчев да ги избркате вмровците заради лична пресметка на Камчев, дали таа вечер добивте донација од милион денари на рака од Орце, дали?
Зошто не реагирате за притворањето на другар ви Камчев или можеби и за него ќе молите да биде аболициран? дали Камчев сакаше да му се одмазди на Сашо Мијалков заради добро познатите причини, а Пелистерка да го удри неговиот конкурент во производство на водите Митко Кожувчанка? Дали?
А Христијане?
Извор: Донација!!!

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.