Карантинот не е за секого: Синот на Брена со драстична трансформација од која се шокирала и сопругата Пријовиќ

Loading...

Филип Живоиновиќ, сопруг на популарната српска пејачка Александра Пријовиќ ги изнедади фановите со новата објава на Инстаграм.
Имено тој додека е во карантин направи трансформација од која се шокирала и самата Александра. Тој со машинка се ишишал на нула.
-Карантинот не е за секого- напишал Филип во описот на фотографијата која ја постави.

 

View this post on Instagram

 

Karantin nije za svakoga.

A post shared by Filip Zivojinovic (@carpediem_fbz) on

loading...