Карлеуша блесна во злато, само за бодито фрсна 750 долари, за останатото погледнете сами


Познато е дека Јелена Карлеуша отсекогаш обрнувала големо влијание на своите настапи и не штедела пари за својот стајлинг. ЈК настапи во еден ноќен клуб во Макараска, а на својот настап, како што информираат српските медиуми, носеше “Версаче“ боди и марама, мрежасти чорапи и високи чизми. Колку се тоа ја чинеше не мора да претпоставувате, само погледнете.

“Версаче“ бодито на Јелена чини ни помалку ни повеќе туку токму 750 долари. 

Марамата чини околу 350 евра, а и цената на коланот-прстен, исто така е “Версаче“.
Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.