Карлеуша во танга позираше во најпровокативно издание до сега (ВИДЕО)

Loading...

Јелена Карлеуша позираше во досега напровокативно издание каде во прв план е секако нејзиниот задник, а со неа позирале и две згодни девојки.

Имено, дивата се фотографирала на јахта, а главата ја покрила со шешир. Додека таа лежела во средина друштво ѝ правеле две згодни девојки. Фотографијата предизвика вистинска бура на социјалните мрежи.

loading...