Карлеуша во целосно проѕирен стајлинг ги вознемири обожавателите

Српската пејачка Јелена Карлеуша повторно ги запали социјалните мрежи со својата најнова објава.

Таа за својот последен настап во Австрија носеше проѕирен комбинезон, а најинтимните места ги прекри со златни детали. Бујните гради ги „сокри“ со ѕвезди, а задниот дел со минијатурна танга.

Обожавателите го пофалија нејзиниот изглед, но и шминката.

„Какво тело имаш, се ти одговара“, „Бомба“, „Па ти си вистинска ѕвезда“, „Навистина, златна жена“, се само дел од коментарите кои се наредени под нејзината објава.

Пронајдете не на следниве мрежи: