Карлеуша го пријавила сопругот во полиција за семејно насилство

Loading...

Карлеуша го пријавила сопругот во полиција за семејно насилство

Јелена Карлеуша пријавила во полиција дека ја претепал нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, објави српски курир. Полицијата во моментов е во домот на Тошиќ. Веќе подолго време се зборува за нарушените односи помеѓу Карлеуша и Тошиќ, особено по аферата со Врањеш.

За оваа афера беа објавени експлицитни фотографии на интернер. Па право чудо е како преживеа нивниот брак и досега…

На таа тема повеќе подолу:

Врањеш ја лежел Карлеуша повеќе од две години?

Се докажа на твитер дека Карлеуша е на видеата кои што ги негираше

А за Карлеуша повеќе можете да прочитате подолу: КЛИК НА СЛИКАТА

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...