Карлеуша го растресе задникот во танга среде Скопје

Loading...

Познатата српска ѕвезда Јелена Карлеуша овој викенд беше во Скопје каде имаше свој настап.
За време на настапот пејачката се надмина себеси и облече секси костим со кои настапи пред македонската публика.
Имено пејачката се појави во провидна комбинација од фустан под кој носеше танга, а на својот

Are you ready Skopje??

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Let’s get it!????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Инстаграм профил пејачката објави и вие од атмосферата, погледнете:

Feel it???

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

loading...