Карлеуша доби опасен подарок од сопругата на Аца Лукас

Loading...

Сопругата на Аца Лукас на оригинален начин ја покажа својата поддршка за Јелена Карлеуша, во моментите кога пејачката се соочува со секс-скандалот и најавената тужба на Огњен Врањеш.
Од Соња Вуксановиќ Карлеуша доби „Шанел“ боксерски ракавици во букет од бели рози, но и една мотивирачка порака.


Само мал знак на внимание, мислам дека ќе те насмее симболиката. Од еден борец до голем борец. Огромно благодарам, Соња, Викторија и Софија, пишува во честитката од сопругата и ќерките на Лукас.

loading...