Карлеуша доби опасен подарок од сопругата на Аца Лукас

Сопругата на Аца Лукас на оригинален начин ја покажа својата поддршка за Јелена Карлеуша, во моментите кога пејачката се соочува со секс-скандалот и најавената тужба на Огњен Врањеш.
Од Соња Вуксановиќ Карлеуша доби „Шанел“ боксерски ракавици во букет од бели рози, но и една мотивирачка порака.


Само мал знак на внимание, мислам дека ќе те насмее симболиката. Од еден борец до голем борец. Огромно благодарам, Соња, Викторија и Софија, пишува во честитката од сопругата и ќерките на Лукас.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.