Карлеуша и Душко не се заедно на Денот на вљубените: Еве со кого тој објави фотографија

Loading...

Душко Тошиќ одредено време е во Белград, а деновите ги поминува со ќерките. Неговата сопруга Јелена Кралеуша никаде не се појавува со нив. Пред месец дена Душко беше на одмор во Дубаи со своите ќерки, а пред точно една недела на Копаоник со двете ќерки. Карлеуша никаде ја нема.


Денес тој на својот Инстаграм профил објави фотографија со ќерката Атина, покажувајќи ни на нас фановите дека ќерките му се најважни во животот.

loading...