Карлеуша и објави војна на Северина: Ја навреди за видеото од минатото

Хрватските медиуми повторно се потсетија на твитот посветен на нивната најголема музичка ѕвезда посветен од страна на Јелена Карлеуша.
Имено Карлеуша пред две години на Твитер јавно ја критикуваше Северина за песната „Силикони“ која Северина ја сними во дует со Сајси МС

Твитот повторно стана актуелен овие денови откако хрватските медиуми се потсетија на критиките на Карлеуша кон нивната национална гордост, погледнете


 

Пронајдете не на следниве мрежи: