Карлеуша: лажна вест е дека сум го пријавила Душко!!

Loading...

Карлеуша: лажна вест е дека сум го пријавила Душко!!

Таа на социјалните мрежи напиша дека се работи за најобична лага и дека полицијата ја посетувала нивната куќа затоа што се во карантин. Поточно во карантин е Душко и тие проверувале да не случајно го прекрши.

Српски Телеграф пишува дека провериле и во Брза помош од каде што добиле потврда дека таква пријава нема…

На темава предлгаме да прочитате и ова:

Карлеуша го пријавила сопругот во полиција за семејно насилство

А за Карлеуша повеќе можете да прочитате подолу: КЛИК НА СЛИКАТА

Следете не на Фејсбук. Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!! За 5Г контроверзата ПРОЧИТАЈТЕТУКА.
loading...