Карлеуша му се извини на сопругот: Заслужува почит за се што преживеа заради мене, излезе голем господин, така се игнорираат глувци и олоши

Loading...

Откако нејзиниот сопруг и поранешниот љубовник за прв пат се сретнаа по откривањето на љубовната афера Јелена Карлеуша го испофали сопругот Душко и го исплука Огњен. Таа се огласи на Инстаграм, а повод беше средбата на Душко и Огњен на натпреварот “Партизан“ – “Црвена Звезда“, за што веќе пишувавме.
– Му се воодушевувам на Душко! Излезе голем господин. Така се игнорираат глувци и олоши. Треба да се учи од него. Заслужи почит и големо извинување за целиот пекол, кој заради мене го мина во медиумите, напиша пејачката.
Карлеуша и понатаму на сите можни начини се обидува да ја убеди јавноста дека со нивниот брак е се  во најдобар ред, но тоа и не е баш така. Од нејзината порно-афера брачниот пар се помалку се појавува заедно во јавност, но тоа не ја спречува Јелена во обидите на секој можен начин да им покаже на медиумите и следбениците дека е во идилични односи со сопругот.
Точно е дека фудбалерот и пејачката често ги гледаат заедно, но меѓу нив нема блискост. Тоа впрочем го потврдува и тоа што на профилот на Душко на социјалните мрежи во последно време нема ниту една фотографија со Јелена. Сепак, како што пишуваат српските медиуми, да не грешиме душа. Можеби по оваа објава работите и ќе тргнат на подобро и Душко ќе и го прости неверството на сопругата, затоа што како што вели народот и тој не е без опашки кои ги влече зад себе.

FOTO: INSTAGRAM

Ipak, da ne grešimo dušu, možda se posle ove objave stvari promene nabolje i Duško oprosti svojoj supruzi neverstvo, jer i on, što bi naš narod rekao, ima putera na glavi.

Pokušali smo da stupimo u kontakt i s Vranješom, na

loading...