Карлеуша на Велигден го покажа меѓуножјето- важно е да се фотографира меѓу јајца, а што се гледа под фустанот е неважно

Loading...

Познатата српска пејачка Јелена Кaрлеуша иако е атеиста сепак одлучи да го прослави најголемиот христијански празник заедно со своето семејство.

Карлеуша во перверзен костим покажа колку е згодна

Таа дворот во домот го декорираше специјално за оваа прилика и истиот изгледаше како од бајките.
Во портокалов фустан со длабоко деколте и шлиц до папокот таа се прошета низ дворот, а сето тоа време ја снимаше и фотографираше нејзиниот сопруг Душко Тошиќ.
Од атмосферата на фановите веднаш им зовре крвта, а од глетката им падна јазикот, погледнете.

View this post on Instagram

🐰🥚🐰🥚🐰 #quarantine #quarantinelife #ortodoxeaster Hvala @skoria_torte , @tintolino za divne kolače i torte, hvala najboljem dekorateru Zvezdanu koji mi je pomogao da ovaj dan izgleda kao bajka, hvala “Ema” cvećara za divno cveće, THANK YOU @donamatoshiofficial for the dress🙏🏻 Kao ateista iako ne slavim Uskrs, smatram da je ovo divna tradicija pogotovo kad je reč o deci. Želela sam mojim ćerkama da bar malo ulepšam ovaj dugi karantin i ovaj težak period ne samo za nas već i za čitavo čovečanstvo. Više nego ikad, bitna je ljubav, vera i nada u dobre ljude i bolje sutra🙏🏻 Srećan praznik svima!✨✨✨ (Teško mi je što moja Divna nije sa nama sada… moja živa rana i večna tuga… Ali dok ja dišem diše i ona.)

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Карлеуша провокативна до коска

Која ќе се соблече повеќе:

Дара Бубамара и Карлеуша во меѓусебен натпревар, која повеќе ќе се соблече

loading...