Карлеуша на Велигден го покажа меѓуножјето- важно е да се фотографира меѓу јајца, а што се гледа под фустанот е неважно

Познатата српска пејачка Јелена Кaрлеуша иако е атеиста сепак одлучи да го прослави најголемиот христијански празник заедно со своето семејство.

Карлеуша во перверзен костим покажа колку е згодна

Таа дворот во домот го декорираше специјално за оваа прилика и истиот изгледаше како од бајките.
Во портокалов фустан со длабоко деколте и шлиц до папокот таа се прошета низ дворот, а сето тоа време ја снимаше и фотографираше нејзиниот сопруг Душко Тошиќ.
Од атмосферата на фановите веднаш им зовре крвта, а од глетката им падна јазикот, погледнете.

Карлеуша провокативна до коска

Која ќе се соблече повеќе:

Дара Бубамара и Карлеуша во меѓусебен натпревар, која повеќе ќе се соблече

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.