Карлеуша на плажа, совршенство без маана и без целулит- фотошоп или не, проценете сами

Loading...

Музичката ѕвезда Јелена Карлеуша жешките летни денови ги поминува на егзотична дестинација во Турција, и секој ден своите следбеници ги чести со жешки фотографии.
Карлеуша не крие со какви атрибути располага и секој ден ги чести фановите со провокативни фотки на кои никој не е рамнодушен.


Овој пат во прв план е нејзиниот задник, без целулит.

 

View this post on Instagram

 

With brave wings she flies 🦅

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

loading...