Карлеуша не знае за цензура

Loading...

Познатата пејачка Јелена Карлеуша повторно ги почести своите фанови со секси фотографии, но овој пат од фотографиите ќе останете без зборови.
Имено пејачката на својот Инстаграм профил објави фотографија на која легна во кревет и позираше во поза од која на мажите навистина ќе им се слоши.
Карлеуша освен во креветот прекриена цела во долари проба и неколку други „пози“, погледнете.

loading...