Карлеуша облече жежок зелена костим за капење, а потоа зеде брутална поза

Loading...

Ниту еден ден не поминува без Јелена Карлеуша да исфрли некоја провокативна фотографија. Овој пат, таа се одлучи за серија фотографии во зелено бикини. Во еден момент во ова издание, таа го чистеше базенот од нејзината куќа.

View this post on Instagram

Iconic housewife .com In @prettylittlething

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

ЈК го покажа своето секси тело по којзнае кој пати, а она што ги фрли обожавателите во транс е кога зеде жешка, брутална поза.

loading...