Карлеуша објави слика без грам шминка

Познато е дека Јелена Карлеуша своите следбеници често ги части со свои провокативни фотографии, а овој пат ги изненади со слика на која нема ни грам шминка.
Популарната пејачка моментално ужива во Азија на прекрасните егзотични плажи.

– Нема шминка, само изгореници од сонце. Добро вечер од островот Хајнан

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.