Карлеуша објави фотографија со нејзиниот татко: Еве на кого личи

Loading...

Јелена Карлеуша ги изненади своите следбеници со фотографија што ја објави на својот профил, со нејзиниот татко.
А фотографијата од неа и нејзиниот татко Драган Карлеуша, предизвика многу коментари.


Покрај сите воодушевувачки коментари, оној дека „ќерката на Карлеуша, Ника, многу личи на нејзиниот дедо“ собра најмногу лајкови.
Проценете сами:

loading...