Карлеуша повторно ги споулави фановите, овојпат со костимот за капење (ВИДЕО)

Loading...
Дека Јелена Карлеуша ја напушти Србија и замина на одмор во Анталија веќе објавивме. Не дека и досега не сте ја виделе во провокативни изданија и не дека не покажала и повеќе отколку што налага пристојноста, но ова мора да го видите. Овојпат таа на фановите на Интернет им се пофали дека одморот и одговара, па покажа како ужива во бикини кои едвај ги покриваат најинтимните делови. И додека таа во преден план ги става бујните гради, погледот на многумина и несакајќи оди подолу од нив.

Бомбастично! Кому тоа дивата му мавта во еротска поза од креветот? стои во прашањето на видео-снимката.

 

 

 

loading...