Карлеуша разголена на глисер: Русокосата е како времето – пеколно жешка

Loading...

Откако ја шокираше јавноста со последната објава во „најмалото бикини на светот“, Јелена Крлеуша веќе следниот ден им приреди ново изненадување на своите обожаватели и следбеници, но и на сите што ги „листаат“ нејзините профили на социјалните мрежи.
Овој пат русокосата во ново еротско издание, одново го предизвика медиумското внимание. Атрактивната српска поп-фолк дива не е жива ако не започне уште еден нов ден со нова провокациј и овој пат од истата локација – туркото крајбрежје каде што и покрај пожарите се’ уште летува и продолжува да распаметува со својата голотија.


И во новото еротско издание сето внимание кон Карлеуша одново насочено на исто место: Нејзиното стројно тело, рамната снага и бујните атрибути: гигантските силиконски гради, широката карлица и огромната овална задница на расната убавица!


Само што овој пат копното и песочниот брег белградската „мала од скандала“ го замнеила со морската шир, каде го споделила сиот свој сексапил на глисер, кој во неа лежи како бисер во школка!
А кога Карлеуша ќе се разголи, многумина главата ќе ги здоболи…

Најмногу оние, вистинските мажи од раскошната глетка во која русокосата „тетка“ овој пат е како времето: Пеколно жешка, опасна по живот и… во портокалова фаза! За комплетна летна, еротска екстаза!

loading...