Карлеуша се заканува дека ќе го тужи Врањеш, а тој дека ќе вади уште детали од скандалот (ВИДЕО)

Loading...

И додека Јелена довчерашниот божемен љубовник го нарекува “лицето“, тој е подготвен на суд да докаже што е вистина, а што не.
– Само нека тужи. На суд ќе ги изнесам сите детали за нашата љубов, му рекол Огњен на својот пријател откако дознал дека Ј.К. го товари пред надлежните органи.
Имено, Врањеш во тужбата која веќе ја поднесе против Карлеуша наведе дека пејачката на 14 јануари преку социјалната мрежа Фејсбук го навредила и како надоместок за нанесена нематеријална штета бара два милиони динари.
loading...