Карлеуша се обиде да сурфа – Ќе се смеете цел ден

Loading...

Пејачката Јелена Карлеуша во моментов е на одмор со своето семејство и секојдневно објавува фотографии од егзотичната дестинација каде се наоѓа.
Денес таа покажа дека сурфањето не и оди од рака, а снимката која ја објави, а на која се обидува да се качи на даската предизвика смеа кај многумина.
Сопругата на фудбалерот Душко Тошиќ во еден момент падна неможејќи да одржи рамнотежа, а целата ситуацијата може да ја погледнете во продолжение.

 

View this post on Instagram

 

??????????‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??????????????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Повеќе за КАРЛЕУША ПРОЧИТАЈТЕ СЕГА и тука!!

loading...