Карлеуша се огласи за прв пат по скандалот и голите фотографии: Ме боли душата!

Loading...

Јелена Карлеуша изминатиов период беше во центарот на вниманието по секс-аферата и голите фотографии кои ја кренаа јавноста на нозе.
Емисијата „Ексклузивно“ за телевизија Пинк, ја објави нејзината прва јавна изјава по скандалот.
-Мене може да ме повреди неправда, лага. Јас не сум некој кој не е чувствителен на тоа. Но, да ме повредат до таа мера, да ме заболи душата, истакна таа.


Бидејќи аферата поприма континентални димензии и има секојдневно нови информации, се за КАРЛЕУША ПРОЧИТАЈТЕ СЕГА И ТУКА

loading...