Карлеуша се соблече топлес на Малдивите

Loading...

Познатата српска пејачка Јелена Карлеуша веќе неколку дена е на нејзиниот заслужен одмор на Малдивите.
Таа заедно со сопругот и ќерките ужива во убавините на овој остров, а на фановите секојдневно им доловува дел од атмосферата таму.
Овој пат таа отиде предалеку, па ги препоти фановите објавувајќи фотографија на нејзиниот Инстаграм профил каде позира топлес, погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Good morning ??

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Повеќе за КАРЛЕУША ПРОЧИТАЈТЕ СЕГА и тука!!

loading...