Карлеуша ја запали бината, кога ќе видите што облече ќе ви стане јасно

Loading...

Поп иконата Јелена Карлеуша секој ден ги поместува границите на модаа. Никогаш во исто не е облечена, секогаш секси и провокативно.

Пејачката често предизвикува внимание во јавноста со својот стајлинг, а овој пат отиде чекор подалеку. За настап во клуб одлучи да облече тесни панталони кои ги нагласуваат нејзините колкови и задникот, додека горе речиси ништо немаше на себе.

loading...