Карлеуша ја покажа својата “лична карта“: Подигнат среден прст за новинарите, кои ништо поразлично и не очекуваа од неа (ВИДЕО)

Loading...
Јелена Карлеуша денес во 11 часот имаше закажно судење со Огњен Врањеш, но пејачката и нејзиниот адвокатот од судот излегле малку порано. Јелена во судот дошла заради некоја друга тужба, а судењето со босанскиот фудбалер е одложено затоа што Врањеш имал важен натпревар, пишува Курир.рс.
Излагувајќи од судот намуртената Јелена им го покажа средниот прст на новинарите кои дошле да го проследат судењето, а погледот го скрила со темни очила. Впрочем, таа и не е обврзана да присуствува на рочиштето затоа што е сосолушана на претходното, а следното рочиште е закажано во ноември.
Овојпат Карлеуша носеше долго здолниште, високи чизми и бел џемпер со огромна јака – нешто што баш и не е вообичаено за неа. Натунтана како да претстои потоп, во нешто, сепак остана доследна на самата себе. На новинарите им го покажа средниот прст, својата “лична карта“.

 

loading...