Карло Бос подготвен за секс на Фарма

Loading...

Порно актерот од Куманово Гоце Гиновски, познат како Карло Бос ќе влезе во реалното шоу Фарма, кое ќе се емитува на српската телевизија Пинк. Всушност тој веќе се договорил со главните луѓе на шоуто и ќе влезе како специјално изненадување. Порно актерот, кој пред три месеци по повеќе од десет години живот и работа во Италија се врати во Куманово,  добил понуди да биде дел и од реалните шоуа “Велики брат” и “Преживеани”.

Карло досега има снимено неколку филмови за возрасни , но сега ќе се обиде да го покаже својот талент и во поинаков телевизиски формат. Реалното шоу почнува во вторник, кога 22 натпреварувачи околу 90 дена ќе се борат за награда од 50.000 евра. Ова е четврто издание на ова реално шоу и продолжува по две години.
“Веќе три месеци сум во Македонија, вежбам и се враќам во форма, ми треба добра кондиција. Не можам да ви откријам ништо друго за моите планови, но само ќе кажам дека овој период во мојот живот беше затишје пред голема бураа“, вели Карло за дневниот весник Вечер.
На актерот кој е веќе спремен за шоу, друштво ќе му прават  Зорица Марковиќ, Ера Ојданиќ, Весна Ривас, Секси Сандра, Гоца Тржан, Александра Бурсаќ, Станија Добројевиќ…  Како и да е дамите треба да внимаават дали ќе се радуваат на веста да бидат во иста соба со Карло, кој по се изгледа е расположен за големи потфати.Порно актерот од Куманово Гоце Гиновски, познат како Карло Бос ќе влезе во реалното шоу Фарма, кое ќе се емитува на српската телевизија Пинк. Всушн

loading...