Каролина се одлучи за поинаков продолжен викенд во Македонија, па ја покажа сестрата со која се копии- која од која е поубава

Loading...

Најпознатата македонска пејачка Каролина Гочева одлично го помина празничниот викенд.
Наместо за на плажа, пејачката се одлучи за враќање дома во родната Битола, но и посета на Националниот парк Пелистер и враќање на младоста кога речиси секој викенд била таму.
Каролина викендот го помина со своето семејство, а на Инстаграм сподели фотографија со својата сестра Сандра со која речиси се идентични.

 

View this post on Instagram

 

Ден исполнет со убавина 💕

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on


Доказ дека Гочева е приврзана со двете свои внуки сведочат и честите фотографии, неизбежни беа и овој пат, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Ден исполнет со убавина 💕

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

loading...